Rodzaje paneli winylowych

W dzisiejszym odcinku opisuje 4 rodzaje paneli winylowych które są najpopularniejsze na rynku Polskim.

Opisane produkty w filmie:
Panele typu dryback na klej – https://ewinyl.pl/kategoria/panele-lv…
Panele na click – https://ewinyl.pl/kategoria/panele-lv…
Panele typu looselay – https://ewinyl.pl/kategoria/panele-lv…
Panele na click z podkładem – kontaktuj się z naszym biurem

Jak wykonać szybki i efektowny remont przy użyciu podłóg winylowych

Jak wykonać szybki i efektowny remont przy użyciu podłóg winylowych

Szybki i efektowny remont przy użyciu podłóg winylowych

Szybki i efektowny remont przy użyciu podłóg winylowych? To proste. Dzisiejsze możliwości, jeśli chodzi o to rozwiązanie podłogowe pozwalają na dowolne modyfikacje, mieszanie struktur, kolorów i budowania dosłownie całej aranżacji tylko na tym elemencie wystroju. Niewątpliwie największym atutem winylowego pokrycia podłogi jest łatwość w montażu. Nie wymaga cyklinowania, wyrównywania powierzchni czy specjalnego przygotowania podłoża. To również wysokiej jakości produkty, które utrzymują swoje właściwości przez długie lata dzięki atrakcyjnej klasie ścieralności. W kilku prostych krokach pokażemy Wam, jak jeszcze możecie ułatwić swój remont.

Szybki i efektowny remont przy użyciu podłóg winylowych – pierwsze kroki

Zacząć należy od zmierzenia metrażu. Ułatwi nam to późniejsze zakupy i obliczenia. Warto oczywiście założyć sobie kilka-, kilkanaście centymetrów błędu, żeby później nie sztukować materii. Zwróćmy również uwagę na to, jak pada światło w pomieszczeniu. Ułatwi nam to dobór kolorystyki i ewentualnych roszad z barwami w konkretnych miejscach. Przed udaniem się do sklepu, zastanówmy się, jak wyobrażamy sobie aranżację całościową. To zawęzi nam wybór i tym samym, znacznie go ułatwi. Skupmy się na kolorach i strukturach, zastanówmy się nam doborem mebli. Oczami wyobraźni uda nam się zobaczyć wymarzone wnętrze i na pewno zyskamy bardziej skonkretyzowaną wizję.

Szybki i efektowny remont przy użyciu podłóg winylowych – to proste!

Popuśćmy wodze wyobraźni! Łączmy kolorystyczne mozaiki, struktury i nie bójmy się nawet nieoczywistych połączeń. Pamiętajmy, że to przede wszystkim nam ma się podobać efekt końcowy. Warto jednak pamiętać, że ściany mają większą powierzchnię od podłogi i to ich kolor będzie przeważał w pomieszczeniu. Dlatego warto jest aranżację wnętrza rozpocząć jednak od namysłu nad nimi. Dobrze jest zachować balans i któryś z elementów uczynić bardziej wyrazisty – może to być oczywiście ciekawa mozaika z winylowego podłoża! Korzystajmy z programów, dzięki którym nałożyć możemy barwy wirtualnie, próbujmy, nie decydujmy się na szybko. Najważniejsze, aby to właśnie nam pomieszczenie podobało się najbardziej. Powodzenia!

 

Moduleo Parquetry Laurel Oak 51824 Panel Winylowy Klej Jodełka

155,00  za m2

Creation 70 0797 Cervino Oak Beige Panel Winylowy

139,00  za m2

iD Inspiration 55 Highland Oak ARABICA 24513088Panel Winylowy

139,00  za m2

iD Inspiration 55 Clic Contemporary Oak GREY 24617021 Panel Winylowy

165,00  za m2

Floors Work 55 1360 Klej Panel Winylowy

179,00  za m2

STARFLOOR CLICK 30 i 30 PLUS Scratched Metal GREY 35994004 Panel Winylowy

167,00  za m2

EXPONA DESIGN WOOD 9042 Mango Oak

169,00  za m2

Saga² Looselay 0028 Fiber Silver Panel Winylowy

199,00  za m2

Creation 40 Solid CLIC 0870 Quartet Honey Panel Winylowy

210,00  za m²

STARFLOOR CLICK 30 i 30 PLUS Cosy Oak GREY 35998016 Panel Winylowy

167,00  za m2

Creation 30 Klej 0750 Durango Moka Panel Winylowy

109,00  za m²

iD Square Marble Pulpis Golden Black 24588077 Panel Winylowy

229,00  za m2

Creation 55 Rigid Acoustic 0848 Swiss Oak Beige Panel Winylowy

205,00  za m²

Creation 70 0800 Toasted Wood Roadster Panel Winylowy

139,00  za m2

Creation 70 Looselay 1062 Pure Concrete Dark Panel Winylowy

239,00  za m2

Floors Home 30 Clic 4050 Panel Winylowy

219,00  za m2

Spody i podkłady wykładzin PCV

Spody i podkłady wykładzin PCV

Spody i podkłady wykładzin PCV to temat nieco pominięty, a bardzo istotny przy doborze podłoża zarówno do wykorzystania we wnętrzach domowych, jak i w zastosowaniu obiektowym. Doskonałe dobrane pokrycie podłogi to gwarancja długiej żywotności naszej podłogi w najwyższej jakości. W zależności od tego, jak bardzo wytrzymała ma być nasza wykładzina, warto jest rozważyć różne rozwiązania w kwestii podkładu. Podstawowe spody wykładzin PCV wykonane są z pianki i nie należą do bardzo praktycznych i trwałych rozwiązań. Polecamy nasz krótki przegląd rozwiązań, które sprawią, że każda wykładzina winylowa zyska na wytrzymałości i będziemy mogli cieszyć się jej doskonałym wyglądem.

Spody i podkłady wykładzin PCV – ciekawe rozwiązania do twojego domu i obiektów

Podstawowym spodem winylowej wykładziny jest spód piankowy. Jest on najmniej wytrzymały, jednocześnie najbardziej ekonomiczny. To najtańsze rozwiązanie, a jego miękkość sprawia, że najlepiej sprawdza się w wykładzinach mieszkaniowych i tych niskobudżetowych produktach obiektowych. Innym rozwiązaniem jest utwardzone PCV, które szczególnie polecamy do miejsc, gdzie mówić możemy o dużym natężeniu ruchu, w obiektach. Do wyboru mamy również podkłady kalandrowane, które uplastycznią wyjątkowo wytrzymałe wykładziny PCV, a także panele winylowe. Możemy skorzystać również z podkładów tekstylnych, które ładnie zamaskują nawet poważniejsze nierówności

Spody i podkłady wykładzin PCV – polecamy

Jeśli zależy wam, aby nie zniszczyć wykładanej powierzchni, polecamy szczególnie dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest dwustronna taśma Projectape. Nie jest ona mocno przytwierdzana do podłoża, dzięki czemu nie uszkadza zarówno wykładziny, jak i tego, co pod nią. Przy okazji pozbywa się nierówności. Wystarczy mocno przytwierdzić ją do wykładziny i mamy pewność, że podłoże pozostanie nieuszkodzone. Drugim rozwiązaniem jest Project Carpet Universal Underlay. Działa na bardzo podobnej zasadzie. Tego rodzaju podkłady nadają się nie tylko pod panele winylowe, ale również pod płytki dywanowe. Podłoże początkowe jest dzięki temu doskonale zabezpieczone, a ewentualne usunięcie  wykładziny nie stanowi żadnego problemu. Zachęcamy do zapoznania się z produktami w naszej ofercie.

 

Czemu jedna wykładzina kosztuje 30 zł, a druga 200zł czy 1000zł. Czy rzeczywiście jest różnica czy to po prostu marketing ?

Idąc do sklepu po wykładzinę można spotkać gigantyczny wybór. Odwiedzając sieci sprzedające wykładziny ten wybór nie będzie jeszcze oszałamiający, ale odwiedzając specjalistyczny sklep który sprzedaje wykładziny a nie jest marketem ten wybór powiększy się o dodatkowe dziesiątki lub setki wzorników. Czy wiesz, że do produkcji wykładzin i dywanów używa się kilkadziesiąt różnych włókien ? Skąd wiedzieć które jest dla mnie najlepsze i dlaczego ? Dlaczego dwie wykładziny wyglądają dla mnie tak samo a różnią się ceną o 500% ? Czy to wszystko tak naprawdę nie jest próbą naciągnięcia ?
Co musisz wiedzieć ? Co do włókien wyróżniamy parę podstawowych i trochę bardziej wyszukanych:
1. Polipropylen o oznaczeniu PP jest najczęściej spotykanym runem w wykładzinach dywanowych w marketach ponieważ jest… TANI! Pamiętaj, że to runo elektryzuje się, jego struktura jest sztywna przez co jest też łamliwa co powoduje szybkie uklepanie się wykładziny przez co traci ona swoją funkcje i szybko jest do wymiany. Nie zaleca się stosowania takich wykładzin w biurach. Oczywiście producenci tworzą różne odmiany włókna pp które będą imitować droższe wykładziny, a także dodają impregnaty które pomagają je czyścić. Do użytku domowego wykładziny z dobrej jakości PP mogą się sprawdzić i wytrzymać nawet 5 lat ! Przykładem jest np. wykładzina Thick Ash fabryki Projectcarpet.pl. Wygląda ekskluzywnie i jest wytrzymała na uklepywanie i na plamy a to dzięki gęstemu tkaniu i specjalnie zabezpieczonego materiału. Polipropylen ma dwie cechy które sprawiają że jest jeden wyjątek od reguły – kiedy jest on bardzo gęsty i zbity czyli się nie ubije, możemy ją użyć jako wykładzinę obiektową która będzie wytrzymała i tania. Przykładem takiej wykładziny jest np. Madden & Clark. Ceny tych wykładzin zaczynają się już nawet od 20 zł a kończą zazwyczaj już przy bardzo grubym runie dobrego polipropylenu przy ok. 100 zł/m2.
2. Poliamid o oznaczeniu PA jest droższym runem które jest bardziej elastyczne a włókna są cieńsze przez co są bardziej delikatne i bardziej wytrzymałe na uklepywanie. Idealnie sprawdzą się w biurach. Są stosowane zarówno w wykładzinach pętelkowych w rolce jak np. wykładzina Kress Premium jak w płytkach jak np. Square Space. Występuje też w wersji bardziej ekskluzywnej z runem ciętym (czyli z takim włosiem ale nisko przystrzyżonym) jak np. Prestige Colours który posiada jeszcze bardziej szlachetną wersję tego runa o nazwie Antron® która jest odporna na plamy. Takie wykładziny zaczynają się jak w przypadku Kress premium czy Castello od ok. 50 zł/m2 mając najwyższe parametry, wykładziny domowe milutkie w dotyku jak Seduction czy Secret z dywanownia.pl która jako jedyna trzyma je na miejscu i nie trzeba czekać długich tygodni. Oraz te z poliamidu Antron jak np. Vanity także z dywanowni lub Presige Colours z projectcarpet.pl.
3. Poliester o oznaczeniu PES jest używany głównie w dywanach lecz spotyka się go czasem w wykładzinach. Nie polecam tego rodzaju runa z prostego powodu. Nie jest on najtańszy, wiem, że jest super milutki w dotyku ale po roku będzie do wyrzucenia. Bardzo szybko się udeptuje i nie opłaca się go kupować. Lepiej dołóż trochę środków i kup coś z PA.
4. Wiskoza czyli po angielsku Viscose to nic innego jak celuloza która została poddana chemicznej obróbce. Z wyglądu wygląda bardzo ekskluzywnie – tworzy na powierzchni jakby chmury, delikatne cieniowania. Jest też bardzo delikatna w dotyku ale nie ma 2 duże minusy. Jest bardzo delikatna – nie nadaje się do użytkowania nawet intensywnego w domu, najlepiej położyć ją przy kominku i patrzeć. Druga to praktycznie zerowa odporność na plamy i wodę. Przyczyna jest prosta – Wiskoza to nic innego jak celuloza czyli papier ? A dobrze wiesz co się stanie z papierem na który wylejesz wodę.
5. Tencel to ulepszona wersja Wiskozy. Ma w stosunku do niej wiele zalet. Jest odporna na wodę, bardziej niż wiskoza odporna na plamy i ugniatanie. Co jednak najbardziej mnie przekonało to fakt, że w przeciwieństwie do wiskozy, Tencel jest wykonany w 100% w zdrowy i ekologiczny sposób i nie zawiera chemikaliów. Co więcej – wygląda jak wiskoza. Osobiście uważam, że z chwilą pojawienia się Tencel’u na rynku, wiskoza niedługo pójdzie w zapomnienie. Jak dla mnie to dobrze – dla naszej natury i też dla naszego portfela. Lepiej wybrać coś co posłuży nam długo jak i tak wydajemy spoko gotówki. Najlepszym przykładem, że Tencel daje radę jest wykładzina Simla z dywanowni. Wygląda mega ekskluzywnie i nie ukrywam, że na żywo robi meeeega wrażenie. Niestety cena ponad 1200 zł/m2 powala, ale nikt nie mówił że bycie wyjątkowym jest proste i tanie ?
6. Akryl to włókno z którego widziałem piękne, ręcznie tuftowane dywany dziecięce. Małe dzieła sztuki które swoim pięknym wybarwieniem kusiły wszystkich którzy przychodzili do mojego domu. Gęsto tkane wytrzymują naprawdę wiele, a piękne wybarwienia które akryl przyjmuje zrekompensują dość wysoką cenę. Znów powtórzę – bycie wyjątkowym nie jest proste i tanie ?
7. Wełna to chyba najbardziej znany surowiec dla dywanowych wyrobów na podłogę. Stare wełniane dywany stroją wnętrza domów naszych babci, rodziców a niekiedy i gabinety prezesów. Wełna jest bardzo sprężysta i wytrzymała (nie bez powodu potrafią leżeć w nienagannym stanie nawet 20 lat). Ma charakterystyczny matowy look. Głównie produkuje się z nich dywany lecz także wykładziny do hoteli czy domów. Posiada dużą zaletę w porównaniu do pozostałych tworzyw. Wełna gromadzi i oddaje wilgoć co pozwala na naturalne regulowanie jej w pomieszczeniu. Ze względu na zawartą lanolinę łatwo się czyści i jest antyalergiczna. Minusem jest efekt pilingowania się wełny – wychodzą z niej tzn koty. Jeśli to komuś nie przeszkadza to na pewno będzie zadowolony. Na naszym rynku znane są 2 rodzaje wełny używanej do produkcji dywanów i wykładzin: Nowozelandzka i Tybetańska. Z obu można wskazać przykładowe produkty jak Woolclass z wełny nowozelandzkiej czy Mavora i Bilpar z wełny tybetańskiej.
Jak widzicie wybór na rynku jest ogromny a przecież nie są to wszystkie rodzaje włókien. Wykładziny robi się jeszcze np. z kukurydzy, bananów, sisalu czy bambusa. Co prawda są to rzadko używane włókna ale na pewno dla pro ekologicznych kręgów mogą stanowić ciekawą alternatywę. Masz jakieś pytania ? Pisz do mnie ?

 

Panele Winylowe Mixonomi – Maksimum możliwości w małych formatach

Panele Winylowe Mixonomi – Maksimum możliwości w małych formatach

Panele Winylowe Mixonomi – Maksimum możliwości w małych formatach to zupełnie nowy produkt na naszym rynku. Jest odpowiedzią na
potrzeby konsumentów i znakomicie sprawdza się w warunkach domowych, jak i
obiektowych. To ukłon w stronę zawodowców, ale również amatorskich miłośników
samodzielnego projektowania podłóg, łączenia stylów i mieszania gatunków. Nie musisz
bowiem być architektem, by zaaranżować całą przestrzeń podłogową w swoim mieszkaniu,
domu czy biurze! Innowacyjne, niezwykle atrakcyjne rozwiązanie dostępne jest na polskim
rynku od niedawna. Ta luksusowa kolekcja jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich, którzy
cenią sobie klasę, ład i kreatywność w urządzaniu wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się ze
specyfikacją paneli winylowych Mixonomi.

Panele winylowe Mixonomi – nieskończona ilość możliwości

Projektanci wnętrz i architekci ogłosili to rozwiązanie podłogowym jednym z bardziej
przełomowych na przestrzeni ostatnich lat. Panele te tworzą zupełnie nową jakość w
przemyśle wnętrzarskim. Rozwiązanie podłogowe zostało docenione w 2017 roku, kiedy to
kolekcja została wyróżniona nagrodą Red Dot Award, jedną z bardziej prestiżowych nagród
w branży. To znakomita okazja do tego, by unowocześnić i spersonalizować wnętrze w łatwy
sposób. Możliwe jest to dzięki aż 11 formatom i – bagatela – 34 kolorom. Szybki montaż i
niezwykle szerokie możliwości, jeśli chodzi o wzory sprawiają, że jest to jedno z częściej
wybieranych rozwiązań ostatnich lat. Z pewnością pozwoli zaaranżować wnętrze nawet
najbardziej kapryśnego klienta.

Panele winylowe Mixonomi – nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie podłogowe

Panele winylowe Mixonomi to rozwiązanie bezpieczne dla nas i naszego środowiska. W
dobie rosnącej świadomości, jeśli chodzi o eksploatację środowiska naturalnego, należy kłaść
nacisk na ekologiczne powstawanie i funkcjonowanie podobnych tworzyw. Dzięki
zastosowaniu najnowszych technologii mamy pewność, że produkt ten jest pozbawiony
substancji rakotwórczych, a po wyeksploatowaniu nadaje się do recyklingu. To doskonały
wybór również ze względu na łatwość w utrzymaniu w czystości, a także sporą wytrzymałość
na ścieranie. Panele winylowe łatwo zamontujemy i cieszyć się nimi będziemy jeszcze przez
długie lata. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji zamówienia.

3 porady, jak dobrze położyć winylową podłogę

3 porady, jak dobrze położyć winylową podłogę

3 porady, jak dobrze położyć winylową podłogę to lista, którą powinniście wywiesić sobie w widocznym miejscu, jeśli planujecie samodzielny montaż tego rodzaju. To wcale nie jest trudne, należy jednak pamiętać skrupulatnie o tym, aby nie pominąć któregoś z etapów, bo wówczas osiągnięty efekt może nie być do końca zadowalający. Oto kilka prostych sposobów, jak w prosty sposób położyć piękną i trwałą podłogę, którą będziecie mogli cieszyć się przez długie lata.

3 porady, jak dobrze położyć winylową podłogę – Odpowiednie wymierzenie

Nic nas tak nie denerwuje, jak marnowanie pieniędzy. Jeśli kupicie za mało wykładziny, będziecie musieli dokupić. Jeśli kupicie za dużo, zmuszeni będziecie do wyrzucenia nadmiaru. Odpowiednie wymierzenie podłoża uchroni nas od marnotrawstwa i niepotrzebnych wydatków, a w czasie remontu warto jest o tym pomyśleć. Dlatego najpierw wymierzcie przestrzeń, z uwzględnieniem kilkucentymetrowego marginesu na błąd w waszych obliczeniach MIARKĄ TRADYCYJNĄ – ODRADZAMY KORZYSTANIE Z MIAREK LASEROWYCH.

3 porady, jak dobrze położyć winylową podłogę – Czystość, czystość, czystość!

Podłoże, którym pokrywać będziemy wykładzinę czy winylowe panele jest bardzo wyrozumiałe ze względu na elastyczność materii, jednak dla bardziej estetycznego efektu pamiętać należy o dokładnym oczyszczeniu. Pamiętajcie, że winyl to wytrzymały materiał i może zostać z nami na lata, dlatego wszelkie nierówności z czasem mogą zacząć nam przeszkadzać. Weźcie pod uwagę to zwłaszcza, kiedy zdecydowaliście się na wariant wykładziny który nie ma podkładu tekstylnego.

3 porady, jak dobrze położyć winylową podłogę – Dobór odpowiedniego spoiwa

Jeśli chodzi o spoiwo, ważny jest dobór do danego materiału. Jeśli chodzi o panele winylowe czy wykładziny, najlepszym rozwiązaniem jest specjalistyczny klej. Sprawdza się to szczególnie w pomieszczeniach o dużej wilgotności, daje bowiem konkretną stabilizację i długą trwałość. Alternatywą dla tej metody jest specjalistyczna mata przytwierdzająca tworzywo do podłogi. Jeszcze innym rozwiązaniem jest montaż bezklejowy, możliwy przy panelach montowanych na kliknięcie, coraz częściej spotykany we współczesnych aranżacjach. W doborze spoiwa doradzą nasi eksperci, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, który rodzaj przytwierdzenia rozwiązania podłogowego będzie najlepszy. Zapraszamy do konsultacji.

Nadaj kolor swoim podłogom ze sklepem eWinyl.pl

Który kolor najlepiej do ciebie pasuje? Sprawdź!

Który kolor najlepiej do ciebie pasuje? Sprawdź już teraz w naszym krótkim przewodniku,
jaka barwa podłoża w domu czy mieszkaniu najlepiej odda twój charakter. Każdy kolor coś
oznacza. Konkretne odcienie również nie pozostają bez znaczenia. Jeśli wolisz bardziej
stonowane aranżacje, jesteś raczej spokojny i zależy Ci na stabilizacji. Cenisz sobie mir
domowy i nie przepadasz za konfrontacjami. Krzykliwe barwy to domena szalonych,
odważnych ludzi, którzy nie boją się cudzych opinii, bywają porywczy i uparci. A jak ma się
sprawa z konkretnymi kolorami? Sprawdź się w naszym małym, wielobarwnym teście!

Który kolor najlepiej do ciebie pasuje? Czerwony, żółty, zielony

Te ciepłe, intensywne barwy pojawiają się w wielu logotypach znanych firm. Mają
przyciągać uwagę, skupiać na sobie. Tak jest też z kolorami wykładzin winylowych. Jeśli
najbardziej lubisz czerwień, jesteś osobą impulsywną i często podejmujesz decyzje szybko,
czasem nawet zbyt pochopnie. Lubisz wyrażać swoją siłę i dominację i takie również jest
wnętrze z wykładziną tego koloru. Żółty to kolor słońca. Jesteś pogodny, lubisz aktywność i
podobają ci się jasne, otwarte wnętrza. Co ciekawe, podłoga w takim kolorze sprzyja
poczuciu bezpieczeńtwa. Zieleń to kolor spokoju i opanowania. Odpręża i budzi skojarzenia z
naturą. Miłośnicy tej barwy to osoby lubiące harmonię i naturę. Zielone podłogi odprężają i
świetnie komponują się z beżem i bielą.

Który kolor najlepiej do ciebie pasuje? Niebieski, czarny, biały

Niebieski to kolor głębi – nieba i wody. Lubią go osoby pewne i niezawodne. Kojarzy się z
mocą i spójnością. Winylowe wykładziny czy panele w tym kolorze pomogą zbudować
świetne, głębokie aranżacje. Czerń to kolor dominacji. Ci, którzy uważają ją za swój ulubiony
kolor to zwykle osoby lubiące otaczać się ekskluzywnymi przedmiotami i niebanalnymi
aranżacjami. Cenią go także formaliści i… miłośnicy grozy! Biały, najbardziej uniwersalny
kolor, bo pasuje do wszystkiego. To barwa ludzi apodyktycznych i uduchowionych.
Doskonale sprawdzi się na podłogach sypialni i innym pomieszczeń, gdzie zechcemy się
wyciszyć.

eWinyl.pl – sklep stworzony z myślą o Tobie

eWinyl.pl – sklep stworzony z myślą o Tobie

eWinyl.pl – sklep stworzony z myślą o Tobie jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby Klienta.
To nie tylko przejrzysty layout, w którym intuicyjnie możesz znaleźć wszystko, co Cię
interesuje, ale również kompleksowa obsługa Klienta – od początku do końca. Doradzimy w
każdej kwestii, która dla niedoświadczonej osoby może stanowić problem. Sklep internetowy
to półka z towarem na wyciągnięcie kursora. Możesz przejrzeć wszystkie dostępne materiały,
a także dopasować ich kolor czy strukturę do swoich potrzeb. Nowoczesne rozwiązania coraz
częściej sprawdzają się przy remontach – nasz sklep internetowy pozwoli Ci nie tylko
oszczędzić czas, ale i – dzięki specjalnym ofertom – pieniądze.

eWinyl.pl – sklep stworzony z myślą o Tobie – wygoda i nowoczesność

Nasz sklep internetowy umożliwia bardzo szczegółowe sprecyzowanie zamówienia i
dopasowanie oferty pod konkretnego Klienta. Dzięki naszej ofercie możesz wybrać kolor
danego towaru, ale również szerokość roli, która zwykle jest standardową szerokością, u nas
zaś preferencyjnie przygotowana z myślą o wymagających Klientach. Swobodnie dobierzesz
rodzaj dekoru, a nasi konsultanci podpowiedzą, co powinieneś wybrać, jeśli chodzi o
przeznaczenie. Rzetelna wiedza i doświadczenie sprawiają, że nasi konsultanci pomogą
dobrać rozwiązanie idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Otrzymujesz zatem fachową
poradę w cenie towaru, który wybierzesz.

eWinyl.pl – sklep stworzony z myślą o Tobie – produkty dostępne od ręki!

Nasz sklep internetowy oferuje nie tylko kompleksową obsługę Klienta, ale również szczyci
się bardzo rozbudowanym asortymentem. Większość produktów bowiem dostępnych jest od
ręki, a ich wysyłka również jest bez zarzutu i odbywa się w najkrótszym możliwym czasie.
Polecamy zatem przyjrzeć się ofercie Ewinyl.pl. Znajdziesz tam rozwiązania biurowe i
domowe, a także produkty o specjalistycznym przeznaczeniu. Wszystkie oferowane przez nas
towary wykonane są z surowców najwyższej jakości, a także spełniają surowe normy
jakościowe. Są bezpieczne dla środowiska i dla zdrowia. Zachęcamy do zapoznania się z
bogatą ofertą sklepu internetowego Ewinyl.pl. Na pewno znajdziesz tam właśnie to, czego
szukasz, a my Ci w tym pomożemy.

Łączenie paneli winylowych i płytek dywanowych w biurach

Łączenie paneli winylowych i płytek dywanowych w biurach

Łączenie paneli winylowych i płytek dywanowych w biurach to w dzisiejszej dobie designu sprawa świeża i fantastycznie opracowana. Znakomicie wyglądające, gładkie przejścia od jednego materiału do drugiego wykorzystywane są coraz częściej nie tylko w domowych aranżacjach, ale także – a może zwłaszcza – na dużych, zróżnicowanych przestrzeniach biurowych. Architektoniczne ABC mówi o tym, by nie łączyć różnych struktur na małej przestrzeni. Fuzja winylowych paneli i płytek dywanowych zdaje się przeczyć tej zasadzie. To właśnie ten rodzaj innowacji sprawdza się w wielu współczesnych projektach, a co ważniejsze – rewelacyjnie prezentuje się na podłogach. Zapraszamy do zapoznania się z tym ciekawym pomysłem aranżacyjnym.

Łączenie paneli winylowych i płytek dywanowych w biurach – innowacja i kreacja

Tego rodzaju rozwiązania podłogowe dają nam całą gamę różnorodnych możliwości. Nie ograniczamy się bowiem tylko do zróżnicowanej kolorystyki w obrębie danej przestrzeni, ale również jeśli chodzi o struktury możemy użyć rozmaitych wariantów. Gładkie połączenia zarówno paneli winylowych, jak i płytek dywanowych gwarantują jednolitą podłogę, jednak w kwestii barw i faktur stoi przed nami otworem świat wielu niezwykłych możliwości. Sprawdzają się one zarówno na małych przestrzeniach, jak i dużych halach czy biurach. Łatwość montażu i trwałość materiału sprawiają, że jest to coraz chętniej wybierane rozwiązanie podłogowe zarówno w domowych wnętrzach, jak i biurach czy instytucjach.

Łączenie paneli winylowych i płytek dywanowych w biurach – mnogość możliwości i rozmaitość wzorów

Panele winylowe i płytki dywanowe, jak wszystkie oferowane przez nas produkty, wykonane są z najwyższej jakości surowców i spełniają szereg surowych wymagań jakościowych i atestowanych. Duża staranność wykonania sprawia, że połączenia pomiędzy poszczególnymi elementami nie są w żaden sposób widoczne, a ich trwałość jest gwarantowana. To idealne rozwiązanie do wielu rodzajów wnętrz. Z pewnością sprawdzi się i będzie służyć przez długie lata! Łatwy montaż, trwałość i wysoka jakość to główne cechy naszych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu. W razie pytań, chętnie udzielimy odpowiedzi i pomożemy rozwiać wątpliwości.

Jaką wykładzinę wybrać do domu ?

Jaką wykładzinę wybrać do domu ?

Jaką wykładzinę wybrać do domu ? To pytanie, które zadaje sobie każdy na początku swojej przygody w budowę domu.
Wiele rozwiązań kolorystycznych, różna wytrzymałość i wzory wcale nie ułatwiają nam
wyboru. W gąszczu rozmaitych rodzajów, warto jest mieć jako takie rozeznanie, co gdzie
będzie pasowało. Czy potrzebujemy czegoś bardziej wytrzymałego? Jak długo mamy zamiar
korzystać z danego podłoża? Czy ten wzór na pewno pasuje do całej aranżacji? Co do
łazienki? Jaka wykładzina najlepiej pasować będzie do sypialni? A co z kuchnią czy salonem?
Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć, a przynajmniej przybliżyć
odpowiedź.

Jaką wykładzinę wybrać do domu ? Podpowiadamy !

Jeśli chodzi o łazienki, tutaj szczególnie polecamy wykładziny na podkładzie ze spodu PCV z ciekawym wzornictwem do małych pomieszczeń takie jak Exclusive 240 czy Exclusive 260 czy Essentials 260. Dlaczego? Wybór szerokości sprawia, że możemy wpasować ją do łazienki bez łączeń czyli nie będzie przepuszczać wody. W pomieszczeniach sanitarnych
narażeni jesteśmy na obecność wilgoci, a więc grzybów i innej pleśni. Dlatego warto zadbać,
aby podłoże spełniało wysokie standardy jakościowe. Podobnie sprawa ma się w kuchni,
która również narażona jest na bardziej intensywne użytkowanie lecz jest mniej zalewana wodą. Tutaj proponujemy wykładziny z serii Exclusive 280T i Exclusive 280T bądź w przypadku ekonomicznych rozwiązań Exclusive 150 i Essentials 150. W sypialni polecamy skupić
się na wykładzinach o miękkim podkładzie, który zapewni wyciszenie pomieszczenia. W
salonie polecamy podobne rozwiązania. Takie podkłady posiadają wykładziny Exclusive 280T i Essentials 280T oraz grubsza Exclusive 320T.

Jaką wykładzinę wybrać do domu ? Wiele możliwości aranżacyjnych.

Dowolność w doborze koloru i wzoru sprawia, że możemy popuścić wodze fantazji. Mamy
szeroki wachlarz możliwości – począwszy od wykładzin winylowych na podkładach
tekstylnych które możemy kłaść na nierównościach (Exclusive 280T i Essentials 280T i Exclusive 320T), obiektowych (Acczent Classic 40, Exclusive 240), przez przemysłowe (Smart, Topaz, Force, Durable), aż po panele PCV (Creation 70, Creation 55, Creation 30, ID Inspiration 70, ID Inspiration 55). Zarówno wykładziny czy
panele klejone, jak i te układane podobnie do tych drewnianych. Poza wyglądem ważne są
wysokie standardy jakościowe. Produkty te spełniają surowe normy jakościowe i posiadają
szereg wymaganych atestów. Wytrzymałość, odporność na wodę czy promienie UV to
dodatkowe atuty. Dzisiejsze wykładziny utrzymane są w nowoczesnym designie i wychodzą
naprzeciw potrzebom klienta. To nie jest staroświeckie linoleum, a piękne rozwiązania
podłogowe, które sprawdzą się w wielu przestrzeniach. Warto jednak zwrócić uwagę, że to
wciąż jedno z bardziej ekonomicznych rozwiązań na rynku.